• اخبار

دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت در ناحیه سه آموزش و پرورش برگزار می گردد

دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت در ناحیه سه آموزش و پرورش برگزار می گردد
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرزاز برگزاری دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت در ناحیه سه آموزش و پرورش خبرداد. سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرزاز برگزاری دوره آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت در ناحیه سه آموزش و پرورش خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقاندار با اعلام این خبر افزود:معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی در زمینه عترت به لحاظ ضرورت پرداختن به بحث مهدویت ،تشریح وپاسخگویی به شبهات در این زمینه با مشارکت معاونت پرورشی فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قصد دارد کارگاه آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت را در روزهای ١٤،٢١و٢٨ دی ماه از ساعت ٨ الی ١٢ در سالن اجتماعات نگین واقع در جنب آموزش و پرورش ناحیه سه برگزار نماید.
وی گفت:در این کارگاه تعدادی از اساتید ،معاونین ومدیران مدارس استان البرز حضور خواهند داشت و بعد از پایان دوره آموزش، به ترویج فرهنگ مهدوی در بین نسل جوان و دانش آموزان خواهند پرداخت.
وی همچنین افزود: در این دوره آموزشی از اساتید مجرب و برجسته بنیاد فرهنگی مهدی موعود عجل الله تعالی الشریف استفاده خواهد شد.
دهقاندار درادامه گفت: در پایان این دوره، آزمونی برگزار وبه نفراتی که حد نصاب امتیاز را کسب نمایند گواهی پایان دوره اعطاء می گردد.
لازم به یاد آوری است، متقاضیان جهت شرکت در این دوره می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره «٣٢٥٦٣١٣٧» معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز تماس حاصل نمایند. 
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۳:۳۵
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98