• اخبار

یادواره شهدای قرآنی البرز برگزار می شود

یادواره شهدای قرآنی البرز برگزار می شود
یادواره شهدای قرآنی البرز همزمان با اولین هفته قرآن و عترت البرز توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می شود. یادواره شهدای قرآنی البرز همزمان با اولین هفته قرآن و عترت البرز توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان الابرز، حجت الاسلام والمسلمین دهقاندار سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ضمن بیان مطالب فوق افزود در اولین هفته قرآن و عترت البرز با برگزاری یادواره شهدای قرآنی استان البرز یاد و خاطره شهدای عرصه قرآن و عترت البرز را گرامی خواهیم داشت. 
وی اظهار داشت: به منظور تکریم مقام شهدای عرصه قرآن و عترت البرز ستادی متشکل از این اداره کل و ادارات و نهادهای مختلف از جمله شهرداری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، آموزش و پرورش، سپاه امام حسن مجتبی(ع)، نیروی انتظامی جهادکشاورزی لشگر ٢٣ تکاور، حوزه های علمیه تشکیل خواهد شد و نسبت به شناسایی و تکریم شهدای قرآنی البرز اقدام خواهد نمود. 
حجت الاسلام والمسلمین دهقاندار دبیر اولین هفته قرآن و عترت البرز افزود: ادارات و افراد علاقمند به معرفی شهدای قرآنی البرز هم می توانند با ارسال مدارک و مستندات به دبیرخانه اولین هفته قرآن و عترت البرز واقع در معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، نسبت به معرفی شهدای فعال عرصه قرآنی استان حداکثر تا ٣٠ دی ١٣٩٦ اقدام کنند.
گفتنی است مراسم یادواره شهدای قرآنی استان البرز هفتم بهمن ماه ١٣٩٦ برگزار می شود.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۲۳:۳۲
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98